logo-white
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

نسخه پریمیوم تلگرام با قابلیت استوری

خانه » دانلود ها » نسخه پریمیوم تلگرام با قابلیت استوری
اورجینالضمانت کیفیت

خرید تلگرام پرمیوم یعنی کلید ورود به دنیای رویایی تلگرام افسانه‌ای! با انتشار نسخه پریمیوم این پیام‌رسان محبوب، تصمیم گرفتیم تا آن را با بهترین قیمت و با شرایط حفظ حریم خصوصی شما فراهم کنیم؛ اینجا در مجازیته بعد از سفارش این محصول؛ اشتراک پریمیوم برای شما گیفت خواهد شد.

لطفا قبل از سفارش؛ قوانین و نکات این محصول را در بخش توضیحات محصول مطالعه کنید.

این مبلغ برای استفاده 6 ماهه از اکانت پریمیوم است. پس از پرداخت، شماره همراه اکانت تلگرام خود را برای ما در تلگرام ارسال کنید: 09304714978

 سفارش خرید اکانت پرمیوم تلگرام شما بین ۳ تا حداکثر ۷۲ ساعت انجام خواهد شد.

 بدون نگرانی از مسدود شدن اکانت خرید کنید، مجازیته اکانت شمارا با کارت‌های کاملاً قانونی شارژ خواهد کرد.

نکته: بعد از خرید شارژ اکانت تلگرام پریمیوم سه ماهه، شش ماهه و یکساله؛ اشتراک به اکانت شما گیفت و نیازی به دسترسی اکانت شما و تغییر شماره موقت نیست اما برای شارژ اکانت تلگرام پریمیوم یک ماهه دسترسی به اکانت و تغییر شماره موقت لازم است. همچنین بعد از سفارش پلن یک ماهه (بدون لاگین) به شما یک کارت ارزی قانونی برای فعالسازی داده خواهد شد که برای فعالسازی آن باید شماره خود را حین فعالسازی به یک شماره مجازی تغییر دهید.

اشتراک Telegram Premium (تلگرام پریمیوم) چیست؟

به‌تازگی پیام‌رسان تلگرام اقدام به انتشار نسخه Premium (ویژه) و غیر رایگان خودکرده است که کاربران با پرداخت هزینه اندکی می‌توانند از قابلیت‌های متعدد این پیام‌رسان محبوب در کنار امکانات نسخه رایگان آن استفاده کنند.

اینفوگرافی آماری از تلگرام در سال‌های اخیر

قابلیت‌های Telegram Premium (تلگرام پریمیوم) چیست؟

 رفع محدودیت ۲ گیگابایتی آپلود و امکان بارگذاری و آپلود فایل‌ها تا حجم ۴ گیگابایت.

 دریافت سرعت حداکثری و بیشتر در آپلود و دانلود.

 حذف تبلیغات آزاردهنده تلگرام (به‌زودی اضافه خواهند شد). امکان تبدیل صدا به متن (به همراه پشتیبانی از زبان فارسی).

 اضافه شدن ایموجی‌های سفارشی‌سازی شده در واکنش به پیام ها.

 اضافه شدن نشان و برچسب پریمیوم در پروفایل و صفحه کاربری شما.

 شخصی‌سازی بیشتر در پوشه‌ها (مانند باز شدن یک پوشه خاص در زمان باز کردن تلگرام).

 تغییر محدودیت پوشه‌ها از ۱۰ عدد به ۲۰ عدد.

 امکان شخصی‌سازی لوگوی تلگرام.

 پخش شدن خودکار پروفایل ویدئو شما حتی در چت‌ها.

 افزایش میزان استیکر‌های منتخب شما.

 تغییر محدودیت تعداد کانال‌ها و گروه‌ها از ۵۰۰ به ۱۰۰۰ عدد. تغییر محدودیت مکالمات سنجاق شده از ۵ به ۱۰ عدد.

 اضافه کردن تیک آبی به پروفایل

 قابلیت‌های بیشتر در Thread ها

 امکان استفاده از قابلیت استوری برای کاربران ایرانی

 امکان استفاده از قابلیت استوری برای کانال‌ها امکان استفاده از قابلیت Boost برای کانال‌ها

تفاوت‌های بین تلگرام معمولی و پرمیوم

نسخه رایگان تلگرام دارای ویژگی‌هایی عمومی برای تمامی کاربران است در صورتی که ورژن پریمیوم قابلیت‌های متفاوت‌تری دارد که تنها با خرید پریمیوم تلگرام می‌توانید دسترسی به آنها را داشته باشید. در ادامه با برخی از ویژگی‌هایی که در صورت خرید اشتراک تلگرام پرمیوم شامل حال کاربر می‌شود آشنا خواهیم شد‌.

 تبلیغات

تبلیغات در اغلب اپلیکیشن‌ها وجود دارد این موضوع ممکن است باعث آزار کاربران شود. تلگرام نیز از این قائده مستثنی نیست و دارای تبلیغات زیادی است که نسخه پریمیوم آن با حذف تبلیغات باعث بازخورد بهتری از سوی کاربران شده است.

 دانلود فایلویژگی دانلود فایل در تلگرام نسخه عمومی تا حداکثر دو گیگابایت امکان پذیر است اما اگر نیاز به حجم بیشتری باشد چه؟! برای این کار با تبدیل تلگرام به پرمیوم تا سقف ۴ گیگابایت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

با نسخه پریمیوم دیگر محدود نخواهید بود و این موضوع کاملا قابل شهود است. در نسخه رایگان تلگرام محدودیت عضویت در کانال‌ها و گروه‌ها تا ۵۰۰ گروه وجود دارد اما در نوع پریمیوم می‌توانید تا ۱۰۰۰ گروه را عضو شوید در ضمن مدیریت گروه‌ها در نسخه عادی تا ۵ هزار نفر بوده که با تلگرام پولی این عدد به ۱۰ هزار نفر افزایش پیدا کرده است و این موضوع برای افرادی که ادمین گروه و یا بیزنس خاصی دارند بسیار قابل توجه و کاربردی خواهد بود.

محدودیت‌های دیگری در مورد مدیریت چت‌ها، پوشه‌ها و غیره وجود دارد که در نسخه پریمیوم دیگر این مشکل به چشم نخواهد خورد.

 سرعت در دانلود

دانلود کردن یکی از مهمترین موضوعات است که امروز به چالش کشیده می‌شود. اگر تلگرام معمولی دارید، در هنگام دانلود مقداری از سرعت شبکه اینترنت گرفته می‌شود اما در صورت وجود پریمیوم دیگر این مشکلات به وجود نمی‌آید.

 امکان تبدیل پیام صوتی به متنقابلیت بسیار کاربردی و حائز اهمیت تلگرام پریمیوم این است که متن شما را در مواقعی که نمی‌توانید محتوای صوتی را گوش دهید به صورت تایپی درآورده تا درک بهتری از مطلب داشته باشید این امکان برای زمانی که در جلسه و یا مشغول تلفنی صحبت کردن هستید بسیار کاربردی خواهد بود. البته این ویژگی برای زبان انگلیسی فعال است و فعلا برای فارسی فعال نشده اما ممکن است در آینده این قابلیت به آن نیز اضافه شود.

 انواع استیکرهای جذاب

بخش جذاب اپلیکیشن تلگرام مربوط به گیف، شکلک و استیکرها است. در تلگرام پرمیوم این استیکرها بسیار متنوع هستند و انواع جدیدی از آنها وجود دارند که برای کاربران تلگرام معمولی قابل استفاده نیستند. این استیکرها ممکن است بزرگتر باشند و جذابیت بیشتری برای کاربر داشته باشند.

 آیکون متفاوت

برای نسخه پرمیوم تلگرام یکسری از آیکون‌های جذاب طراحی شده تا کاربر متفاوت بودن را حس نماید. تلگرام معمولی با آیکون آبی رنگ برای همه شناخته شده است اما در نسخه پرمیوم برای اینکه کاربر تفاوت را احساس کند چهار آیکون قرار داده شده که کاربر به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب می‌کند.

 نمایه پروفایل

در تلگرام پرمیوم عکس پروفایل متفاوت‌تر است و این در حالی است که در نسخه معمولی آن عکس کاملا ساده خواهد بود اما در نسخه پریمیوم تلگرام عکس پروفایل را می‌توانید به صورت یک ویدیو انتخاب کنید و تمامی مخاطبانتان قادر به تماشای آن خواهند بود. این ویژگی می‌تواند نمایه پروفایل شما را به صورت متفاوت‌تر جلوه دهد.

 مدیریت گفتگوهادر تلگرام پریمیوم یک ویژگی بسیار کاربردی وجود دارد و آن هم مدیریت تمامی گفتگوها، کانال‌ها و گروه‌ها است. این ویژگی باعث می‌شود تا کاربر بتواند گفتگوهایی را که ممکن است محیط تلگرام را شلوغ کند؛ بایگانی نماید و یا در حال mute قرار دهد. تمامی گفتگوها را می‌توانید پوشه بندی نمایید و برای دستیابی به هر کدام به پوشه مورد نظر مراجعه کنید.

فعال و غیر فعال سازی تلگرام پرمیوم

بعد از خرید تلگرام پرمیوم باید بگوییم که نوبت به فعال سازی آن می‌رسد. فعال سازی این اپلیکیشن نیاز به پرداخت هزینه اشتراک دارد. متاسفانه تلگرام پریمیوم در ایران و بر روی شماره این کشور قابلیت فعال شدن را ندارد اما در ادامه ما به روش‌هایی برای فعال کردن آن اشاره خواهیم کرد.

 خرید تلگرام پرمیوم از طریق مجازیته

یکی از بهترین روش‌های پیشنهادی مراجعه به شرکت‌هایی است که این کار را انجام می‌دهند. مجازیته یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه خرید چنین اشتراک‌هایی است که بدون هیچ گونه دغدغه‌ایی کاربر به راحتی اقدام به خرید می‌نماید. و دیگر مشکلات پرداختی را نخواهد داشت.

 خرید تلگرام پرمیوم با گوگل ویس

در روش فوق بایستی شماره گوگل ویس را فعال سازی نمایید و بعد از طریق گوگل ویس اقدام به نصب و فعال سازی تلگرام پرمیوم نمایید. اما مشکل اصلی اینجا است که باز هم در کشور ایران این کار با مشکلاتی مواجه است و ممکن است موفق نشوید. در صورت نیاز به خرید شماره گوگل ویس می‌توانید از طریق پشتیبانی مجازیته اقدام نمائید.

 خرید تلگرام پرمیوم با ربات تلگرام

استفاده از ربات تلگرام نیز می‌تواند روشی دیگر برای فعال سازی اکانت پرمیوم تلگرام باشد. به این صورت که ابتدا این ربات را فعال می‌کنید و این کار را با دستور @premiumbot انجام می‌دهید و بعد از آن وارد محیط ربات شده و استارت را می‌زنید به همین صورت وارد بخش پرداخت و خرید اکانت پرمیوم تلگرام می‌شوید. برای پرداخت باید از گیفت کارت یا کارت‌های بین المللی استفاده نمایید.

نکته دیگر در خصوص ربات تلگرام این است که ربات بر روی نسخه دسکتاپ تلگرام فعال می‌شود و بعد از انجام اقدامات لازم و فعال شدن نسخه پرمیوم می‌توانید با موبایل کار کنید.

غیرفعال سازی تلگرام پرمیوم

این اپلیکیشن ویژگی‌های منحصر بفردی دارد اما اگر برای خرید اکانت تلگرام پرمیوم شک دارید می‌توانید اشتراکی یک ماهه را فعال کنید و در صورت تمایل نداشتن برای ماه‌های آینده آن را غیر فعال نمایید. روش غیر فعال سازی تلگرام پرمیوم ساده است و لمس چند گزینه به راحتی می‌توانید انصراف دهید. در ادامه به غیر فعال سازی از طریق گوشی اندروید و آیفون می‌پردازیم.

غیر فعال سازی با گوشی اندروید

 در قسمت سمت راست گوگل پلی کلیک نمایید.

 از میان گزینه‌های ظاهر شده؛ payment and subscription را بزنید. روی subscription تلگرام را پیدا کرده و گزینه کنسل را بزنید.

 در این مرحله تلگرام از شما در رابطه با دلیل غیر فعال سازی سوال می‌پرسد، در نتیجه یک دلیل را انتخاب کنید و بر روی continue یا ادامه بزنید.

 در مرحله آخر تصمیم خود را نهایی کرده و بر روی کنسل کلیک کنید.

غیر فعال سازی با گوشی آیفون

 ابتدا وارد اپ استور شوید و از قسمت بالای صفحه به نمایه خود ورود کنید.

 subscription را بزنید و اکانت تلگرام خود را انتخاب کنید.

 در این قسمت کنسل را زده و بعد با انتخاب confirm آن را تایید کنید.

خرید تلگرام پرمیوم یا اشتراک به صورت رایگان!

 پیام رسان تلگرام طرفداران بسیار زیادی دارد که به همین دلیل افراد زیادی قصد سود جویی و کلاهبرداری از این طریق را خواهند داشت. ممکن است با پیام‌هایی مبنی بر دریافت اشتراگ رایگان و خرید نسخه پرمیوم تلگرام همراه شوید اما باید بگوییم که حقه‌ایی بیش نیست! در حال حاضر دریافت اشتراک رایگان تلگرام پرمیوم به هیچ عنوان میسر و امکان پذیر نیست.

 قیمت تلگرام پرمیوم با توجه به نیاز کاربر و دریافت سرویس‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد و نمی‌توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. برای اطلاع از قیمت تلگرام پریمیوم با ما در ارتباط باشید.

 خرید تلگرام پریمیوم تنها از طریق سایت‌های معتبر ممکن است. مجازیته یکی از معتبرترین سایت‌های دریافت اشتراک بوده که خرید تلگرام پرمیوم ارزان را به صورت کاملا قانونی و مطمئن به انجام می‌رساند.

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط