کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش و بازاریابی فایل

طریقه کسب درآمد:

شما میتوانید به 2 روش از این شیوه ی همکاری کسب درآمد کنید:

1) اگر فایلی برای فروش دارید در فایل سیکس ثبت نام کنید و فایل خود را در پنل همکاری آپلود کرده و به فروش گذاشته تا بازاریابان عزیز برای فروش فایل شما تلاش کنند.

شما میتوانید پس از عضویت در سایت به داشبورد خود رفته و با کلیک بر روی ثبت محصول جدید ، فایل خود را آپلود کرده و مقدار پورسانت برای بازاریاب رو مشخص کرده و پست خود را ارسال کنید تا مدیران سایت پست شما را تایید کنند. میزان پورسانت برای بازاریاب میتواند از 0 درصد الی 60 درصد باشد که طبیعتا هرچه این پورسانت برای بازاریاب بیشتر باشد، بازاریاب برای نشر آگهی شما بیشتر تلاش میکند در نتیجه درآمد شما بیشتر میشود. مابقی قیمت فایل شما در داشبورد شما پس انداز شده و پس از درخواست واریزی شما، واریز خواهد شد.

توجه داشته باشید که میزان 20 درصد ثابت از فروش هر فایل حق فایل سیکس می باشد.

2) اگر صاحب سایت و وبلاگ هستید یا کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی دارید و یا با مخاطبان زیادی در ارتباط هستید در سیکس فایل ثبت نام کنید و با بازاریابی فایل های دیگران میلیونی کسب درآمد کنید.

کافی است در داشبود خود به قسمت بازاریابی مراجعه نمایید. برای هر محصول لینک منحصر بفردی برای شما آماده شده است که با انتشار آن، کاربر با کلیک بر روی لینک به صفحه خرید فایل هدایت میشود. پس از خرید فایل توسط کاربر پورسانت مشخص شده برای شما در پنل کاری تان لحاظ میشود.

توجه داشته باشید که کاربر چنانچه پس از کلیک بر روی لینک انحصاری شما موقتا از خرید منصرف شده و بعدا وارد سایت سیکس فایل شود (تا 30 روز) باز هم مشتری شماست و با هر خریدی از وبسایت از سوی این کاربر پورسانت شما محفوظ است، چرا که کَش لینک شما بر روی سیستم کاربر ماندگار است.

کسب درآمد از بازاریابی فایل
کسب درآمد از بازاریابی فایل

پاسخ دهید